SIT2024BM-S1-33E-30.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT2024BM-S1-33E-30.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT2024BM-S1-33E-30.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 30.0000MHZ LVCMOS LV
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 MHz XO (standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver SC-74A, SOT-753
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Strip
Strøm - Forsyning (maks.)
4,8mA
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q100
Pakke/hus
SC-74A, SOT-753
Frekvens
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-5
Funktion
Aktivér/deaktiver
Størrelse/dimension
0,114" L x 0,063" B (2,90mm x 1,60mm)
Output
LVCMOS, LVTTL
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)