SIT1630AI-S4-DCC-32.768Y kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 1.197
Datablad
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,5V – 3,63V SC-74A, SOT-753
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SIT1630AI-S4-DCC-32.768Y
DigiKeys varenummer
1473-SIT1630AI-S4-DCC-32.768YTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1630AI-S4-DCC-32.768Y
Beskrivelse
MEMS OSC XO 0.032768MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Frekvensstabilitet
±100ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,4µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
SC-74A, SOT-753
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
SOT-23-5
Type
Størrelse/dimension
0,114" L x 0,063" B (2,90mm x 1,60mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,057" (1,45mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,5V – 3,63V