SIT1569AC-J3-33E-0025.000000
DigiKeys varenummer
1473-SIT1569AC-J3-33E-0025.000000-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIT1569AC-J3-33E-0025.000000
Beskrivelse
MEMS OSC XO 25.0000KHZ LVCMOS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 3,3V 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Frekvensstabilitet
±50ppm
Mfr
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
4,6µA
Emballage
Strip
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
3,3V