SIT1552AI-JE-DCC-32.768S kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 34.034
Datablad
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1,5V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Footprint and BOM reduction
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT1552AI-JE-DCC-32.768S
DigiKeys varenummer
SIT1552AI-JE-DCC-32.768S-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1552AI-JE-DCC-32.768S
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT1552AI-JE-DCC-32.768S Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±5ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,52µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,5V – 3,63V