SIT1552AI-J1-DCC-32.768D
DigiKeys varenummer
SIT1552AI-J1-DCC-32.768D-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1552AI-J1-DCC-32.768D
Beskrivelse
MEMS OSC TCXO 32.7680KHZ LVCMOS
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz TCXO LVCMOS Oscillator 1,5V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA/CAD-modeller
SIT1552AI-J1-DCC-32.768D Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±20ppm
Mfr
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,52µA
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,5V – 3,63V