SIT1533AC-H5-DCC-32.768E
DigiKeys varenummer
1473-1516-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-1516-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-1516-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT1533AC-H5-DCC-32.768E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,2V – 3,63V 4-SMD, ingen leder
EDA/CAD-modeller
SIT1533AC-H5-DCC-32.768E Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±75ppm
Mfr
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,3µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,2)
Type
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,047" B (2,00mm x 1,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,2V – 3,63V