SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
DigiKeys varenummer
1473-30156-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-30156-1-ND - Afskåret tape (CT)
1473-30156-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ LVCMOS
Detaljeret beskrivelse
32.768 kHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,2V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
EDA/CAD-modeller
SIT1532AC-J5-DCC-32.768D Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±75ppm
Mfr
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,3µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
LVCMOS
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,2V – 3,63V