SIT1532AC-J5-D14-32.768E kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
SiTime
På lager: 0
Datablad
32.768 kHz XO (standard) NanoDrive™ Oscillator 1,2V – 3,63V 4-UFBGA, CSPBGA
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MEMS Oscillator ruggedness vs quartz part 1
Top Reasons to Replace Crystals with MEMS Oscillators
SIT1532AC-J5-D14-32.768E
DigiKeys varenummer
1473-1319-2-ND - Tape & Reel (TR)
1473-1319-1-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
SIT1532AC-J5-D14-32.768E
Beskrivelse
MEMS OSC XO 32.7680KHZ NANODRIVE
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
SIT1532AC-J5-D14-32.768E Modeller
Kategori
Frekvensstabilitet
±75ppm
Mfr
Driftstemperatur
-10°C – 70°C
Serie
Strøm - Forsyning (maks.)
1,3µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
4-UFBGA, CSPBGA
Resonatorbase
Leverandørs enhedspakning
4-CSP (1,54x,84)
Type
Størrelse/dimension
0,061" L x 0,033" B (1,54mm x 0,84mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,024" (0,60mm)
Output
NanoDrive™
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning
1,2V – 3,63V