CS00112AC-J4-18S-7.500000G
DigiKeys varenummer
CS00112AC-J4-18S-7.500000G-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
CS00112AC-J4-18S-7.500000G
Beskrivelse
OSC 1.8V 7.5 MHZ SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7.5 MHz XO (standard) LVCMOS Oscillator 1,8V 4-UFBGA, CSPBGA
Kategori
Frekvens
Mfr
Output
LVCMOS
Serie
Spænding - Forsyning
1,8V