SIMG301M114LIHB0
DigiKeys varenummer
336-SIMG301M114LIHB0-ND
Producenter
Producentens varenummer
SIMG301M114LIHB0
Beskrivelse
4096K FLASH 512K RAM 10DBM QFN32
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
IC RF TxRx + MCU Bluetooth Thread, Zigbee® 32-VFQFN eksponeret overflade
Kategori
Følsomhed
-106,8dBm
Mfr
Hukommelsesstørrelse
4MB Flash, 512kB RAM
Serie
Seriel-interace
I2S, SPI, UART
Emballage
Bakke
GPIO
17
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,8V – 3,63V
Type
TxRx + MCU
Strøm - Modtage
8,1mA ~ 9mA
RF-familie/standard
Bluetooth
Strøm - Sende
11,4mA ~ 28,6mA
Protokol
Driftstemperatur
-40°C – 125°C