WTM-12R5K-A6
DigiKeys varenummer
595-WTM-12R5K-A6-ND
Producenter
Producentens varenummer
WTM-12R5K-A6
Beskrivelse
MULTI-COIL WIRELESS CHARGING COI
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3 spoler, 1 lag 11,5µH, 12,5µH Trådløse ladespoler Sender 65mOhm maks.
Kategori
Induktans
11,5µH, 12,5µH
Producenter
Signal Transformer
Tolerance
±10%
Serie
DC-modstand (DCR)
65mOhm maks.
Emballage
Boks
Strømklassificering (AMPS)
7A
Varestatus
Aktiv
Strøm - Mætning (Isat)
10A
Funktion
Sender
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Type
3 spoler, 1 lag
Størrelse/dimension
3,94" L x 2,17" B x 0,16" H (100,0mm x 55,0mm x 4,0mm)