SPFC-EFD30-225
DigiKeys varenummer
595-SPFC-EFD30-225-ND
Producenter
Producentens varenummer
SPFC-EFD30-225
Beskrivelse
FIXED IND 200UH 1.4A 300 MOHM TH
Detaljeret beskrivelse
200 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 1.4 A 300mOhm maks. Radial, vandret, 12 ledere
DC-modstand (DCR)
300mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Radial, vandret, 12 ledere
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Radial, vandret, 12 ledere
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
1,181" L x 1,220" B (30,00mm x 31,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
6A