SPFC-EFD30-150
DigiKeys varenummer
595-SPFC-EFD30-150-ND
Producenter
Producentens varenummer
SPFC-EFD30-150
Beskrivelse
FIXED IND 375UH 800MA 470 MOHM
Detaljeret beskrivelse
375 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 800 mA 470mOhm maks. Radial, vandret, 12 ledere
DC-modstand (DCR)
470mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Pakke/hus
Radial, vandret, 12 ledere
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Radial, vandret, 12 ledere
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
1,181" L x 1,220" B (30,00mm x 31,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,551" (14,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
4A