SPFC-EFD25-50
DigiKeys varenummer
595-SPFC-EFD25-50-ND
Producenter
Producentens varenummer
SPFC-EFD25-50
Beskrivelse
FIXED IND 650UH 400MA 1.02 OHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
650 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 400 mA 1,02Ohm maks. Radial, Vandret, 10 ledere
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
1,02Ohm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Bakke
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Trådviklet spolemodstand
Pakke/hus
Radial, Vandret, 10 ledere
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Radial, Vandret, 10 ledere
Tolerance
±10%
Størrelse/dimension
0,984" L x 1,016" B (25,00mm x 25,81mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,535" (13,60mm)
Strøm - Mætning (Isat)
2,6A