SPDL764WM-500-2P-T
DigiKeys varenummer
595-SPDL764WM-500-2P-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SPDL764WM-500-2P-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SPDL764WM-500-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPDL764WM-500-2P-T
Beskrivelse
CMC 4A 2LN 500 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 500 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SPDL764WM-500-2P-T Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
4A
Producenter
Signal Transformer
DC-modstand (DCR) (maks.)
15Ohm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Signallinje
Størrelse/dimension
0,295" L x 0,236" B (7,50mm x 6,00mm)
Antal linjer
2
Højde (maks.)
0,157" (4,00mm)
Impedans @ frekvens
500 Ohms @ 100 MHz