SPDL4532-510-2P-T | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SPDL4532-510-2P-T |
Beskrivelse | CMC 51UH 230MA 2LN 2.8KOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 51 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 2.8 kOhms @ 10 MHz 230mA DCR 1Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SPDL4532-510-2P-T Modeller |
Kategori | Strømklassificering (maks.) 230mA |
Producenter Signal Transformer | DC-modstand (DCR) (maks.) 1Ohm |
Serie | Spændingsklassifikation - DC 50V |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Klassificeringer AEC-Q200 |
Filtertype Signallinje | Monteringstype Overflademontering |
Antal linjer 2 | Størrelse/dimension 0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm) |
Impedans @ frekvens 2.8 kOhms @ 10 MHz | Højde (maks.) 0,110" (2,80mm) |
Induktans @ frekvens 51 µH @ 100 kHz | Pakke/hus Vandret, 4 PC Pad |