SPDL4532-510-2P-T
DigiKeys varenummer
595-SPDL4532-510-2P-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SPDL4532-510-2P-TCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SPDL4532-510-2P-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SPDL4532-510-2P-T
Beskrivelse
CMC 51UH 230MA 2LN 2.8KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
51 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 2.8 kOhms @ 10 MHz 230mA DCR 1Ohm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SPDL4532-510-2P-T Modeller
Kategori
Strømklassificering (maks.)
230mA
Producenter
Signal Transformer
DC-modstand (DCR) (maks.)
1Ohm
Serie
Spændingsklassifikation - DC
50V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
0,177" L x 0,126" B (4,50mm x 3,20mm)
Impedans @ frekvens
2.8 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,110" (2,80mm)
Induktans @ frekvens
51 µH @ 100 kHz