SPDL3225-220-2P-T
DigiKeys varenummer
595-SPDL3225-220-2P-TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SPDL3225-220-2P-T
Beskrivelse
CMC 22UH 250MA 2LN 1.1KOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 µH @ 100 kHz 2 Fælles linje mode-spole Overflademontering 1.1 kOhms @ 10 MHz 250mA DCR 500mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SPDL3225-220-2P-T Modeller
Kategori
DC-modstand (DCR) (maks.)
500mOhm
Producenter
Signal Transformer
Spændingsklassifikation - DC
50V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Klassificeringer
AEC-Q200
Filtertype
Signallinje
Monteringstype
Overflademontering
Antal linjer
2
Størrelse/dimension
0,130" L x 0,098" B (3,30mm x 2,50mm)
Impedans @ frekvens
1.1 kOhms @ 10 MHz
Højde (maks.)
0,106" (2,70mm)
Induktans @ frekvens
22 µH @ 100 kHz
Pakke/hus
Vandret, 4 PC Pad
Strømklassificering (maks.)
250mA