SLPPI05-18-2R2M kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Signal Transformer
På lager: 0
Datablad
2.2 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 4.7 A 35mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SLPPI05-18-2R2M
DigiKeys varenummer
595-SLPPI05-18-2R2M-ND
Producenter
Producentens varenummer
SLPPI05-18-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 4.7A 35 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SLPPI05-18-2R2M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
7,4A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
35mOhm maks.
Emballage
Bulk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,205" B (5,50mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,071" (1,80mm)