SLPPI05-15-R68M-TR kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Signal Transformer
På lager: 0
Datablad
680 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 8 A 14,5mOhm maks. Ikke-standard
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
SLPPI05-15-R68M-TR
DigiKeys varenummer
595-SLPPI05-15-R68M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SLPPI05-15-R68M-TR
Beskrivelse
FIXED IND 680NH 8A 14.5 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
SLPPI05-15-R68M-TR Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
13A
DC-modstand (DCR)
14,5mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,205" B (5,50mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)