SLPPI05-12-R47M-TR | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SLPPI05-12-R47M-TR |
Beskrivelse | FIXED IND 4.7UH 2A 156 MOHM SMD |
Producentens standard leveringstid | 16 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 2 A 156mOhm maks. Ikke-standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Mætning (Isat) 3,5A |
Mfr | Afskærmning Afskærmet |
Serie | DC-modstand (DCR) 156mOhm maks. |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Varestatus Aktiv | Induktansfrekvens - Test 1 MHz |
Type Formstøbt | Monteringstype Overflademontering |
Induktans | Pakke/hus Ikke-standard |
Tolerance ±20% | Størrelse/dimension 0,217" L x 0,205" B (5,50mm x 5,20mm) |
Strømklassificering (AMPS) | Højde - Monteret (maks.) 0,047" (1,20mm) |