SLPPI05-12-R47M-TR
DigiKeys varenummer
595-SLPPI05-12-R47M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SLPPI05-12-R47M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SLPPI05-12-R47M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SLPPI05-12-R47M-TR
Beskrivelse
FIXED IND 4.7UH 2A 156 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
4.7 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 2 A 156mOhm maks. Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3,5A
DC-modstand (DCR)
156mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,217" L x 0,205" B (5,50mm x 5,20mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)