SLPPI04-02-100M-TR
DigiKeys varenummer
595-SLPPI04-02-100M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SLPPI04-02-100M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SLPPI04-02-100M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SLPPI04-02-100M-TR
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 1.8A 190 MOHM SMD
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 1.8 A 190mOhm maks. Ikke-standard
EDA/CAD-modeller
SLPPI04-02-100M-TR Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3A
DC-modstand (DCR)
190mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,173" L x 0,157" B (4,40mm x 4,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)