SLPPI03-12-R47M-TR
DigiKeys varenummer
595-SLPPI03-12-R47M-TR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SLPPI03-12-R47M-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SLPPI03-12-R47M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SLPPI03-12-R47M-TR
Beskrivelse
FIXED IND 470NH 4.2A 25 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
470 nH Afskærmet Formstøbt Induktor 4.2 A 25mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SLPPI03-12-R47M-TR Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
7,2A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
25mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 MHz
Type
Formstøbt
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,134" L x 0,118" B (3,40mm x 3,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,047" (1,20mm)