SCS-4-4-50T-TR
DigiKeys varenummer
595-SCS-4-4-50T-TR-ND - Tape & Reel (TR)
595-SCS-4-4-50T-TRCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-SCS-4-4-50T-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SCS-4-4-50T-TR
Beskrivelse
SMD CURRENT TRANSFORMER 205H-TR
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
7 A 50:1 Transformere til strømregistrering 50kHz – 1MHz 3mOhm primær, 2,5Ohm sekundær maks. 205 µH Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SCS-4-4-50T-TR Modeller
Kategori
Induktans
205 µH
Producenter
Signal Transformer
Omdrejningsforhold - primær:sekundær
50:1
Serie
DC-modstand (DCR)
3mOhm primær, 2,5Ohm sekundær maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
0,185" L x 0,144" B (4,70mm x 3,65mm)
Frekvensområde
50kHz – 1MHz
Højde - Monteret (maks.)
0,140" (3,55mm)
Type
Invasiv
Termineringsudformning
J-leder
Strømklassificering (AMPS)
7 A