SCRH125-102
DigiKeys varenummer
595-1441-2-ND - Tape & Reel (TR)
595-1441-1-ND - Afskåret tape (CT)
595-1441-6-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SCRH125-102
Beskrivelse
FIXED IND 1MH 530MA 1.53 OHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1 mH Afskærmet Induktor 530 mA 1,53Ohm maks. Ikke-standard
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
1,53Ohm maks.
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,236" (6,00mm)
Strøm - Mætning (Isat)
400mA