SCIHP1367-100M
DigiKeys varenummer
595-1400-2-ND - Tape & Reel (TR)
595-1400-1-ND - Afskåret tape (CT)
595-SCIHP1367-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SCIHP1367-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 10A 18.5 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 10 A 18,5mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SCIHP1367-100M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
15,5A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
18,5mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
200 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,543" L x 0,508" B (13,80mm x 12,90mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,264" (6,70mm)