SCIHP0420TB-1R2
DigiKeys varenummer
595-1760-2-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SCIHP0420TB-1R2
Beskrivelse
FIXED IND 1.2UH 4.5A SMD
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1.2 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 4.5 A Ikke-standard
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
7A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
200 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
Trådviklet spolemodstand
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,189" L x 0,171" B (4,80mm x 4,35mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)