HTTI-680-1.8
DigiKeys varenummer
595-HTTI-680-1.8-ND
Producenter
Producentens varenummer
HTTI-680-1.8
Beskrivelse
FIXED IND 680UH 1.8A 350 MOHM TH
Detaljeret beskrivelse
680 µH Afskærmet Toroid Induktor 1.8 A 350mOhm maks. Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
EDA/CAD-modeller
HTTI-680-1.8 Modeller
DC-modstand (DCR)
350mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Tolerance
±15%
Størrelse/dimension
0,860" diam. x 0,450" B (21,84mm x 11,43mm)