HTTI-47-5.6
DigiKeys varenummer
595-HTTI-47-5.6-ND
Producenter
Producentens varenummer
HTTI-47-5.6
Beskrivelse
FIXED IND 47UH 5.6A 36 MOHM TH
Detaljeret beskrivelse
47 µH Afskærmet Toroid Induktor 5.6 A 36mOhm maks. Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
EDA/CAD-modeller
HTTI-47-5.6 Modeller
DC-modstand (DCR)
36mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Tolerance
±15%
Størrelse/dimension
0,860" diam. x 0,450" B (21,84mm x 11,43mm)