HTTI-33-6.1
DigiKeys varenummer
595-HTTI-33-6.1-ND
Producenter
Producentens varenummer
HTTI-33-6.1
Beskrivelse
FIXED IND 33UH 6.1A 31 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
33 µH Afskærmet Toroid Induktor 6.1 A 31mOhm maks. Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
HTTI-33-6.1 Modeller
Kategori
Afskærmning
Afskærmet
Mfr
DC-modstand (DCR)
31mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 200°C
Emballage
Bakke
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Hulmontering
Type
Toroid
Pakke/hus
Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Lodret, Ingen base, 2 pc-ben
Tolerance
±15%
Størrelse/dimension
0,860" diam. x 0,450" B (21,84mm x 11,43mm)