HCTI-180-4.8 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
180 µH Afskærmet Toroid Induktor 4.8 A 78mOhm maks. Radial, Lodret (åben)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Signal Transformer High Current Toroidal Inductors (HCTI)
Signal Transformer HCTC Chokes and HCTI Inductors
HCTI-180-4.8
DigiKeys varenummer
595-1731-ND
Producenter
Producentens varenummer
HCTI-180-4.8
Beskrivelse
FIXED IND 180UH 4.8A 78 MOHM TH
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
HCTI-180-4.8 Modeller
DC-modstand (DCR)
78mOhm maks.
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Tolerance
±15%
Størrelse/dimension
1,280" diam. x 0,650" B (32,51mm x 16,51mm)