FCB-0805-800P kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Max Echo
På lager: 3.980
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Pulse Electronics
På lager: 12.590
Datablad
Stackpole Electronics Inc
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
80 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritstøjfiltre og -chips 0805 (2012 metrisk) 3A 40mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FCB-0805-800P
DigiKeys varenummer
595-FCB-0805-800PTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FCB-0805-800P
Beskrivelse
FERRITE BEAD 80 OHM 0805 1LN
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strømklassificering (maks.)
3A
Producenter
Signal Transformer
DC-modstand (DCR) (maks.)
40mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0805 (2012 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Filtertype
Strømlinje
Højde (maks.)
0,043" (1,10mm)
Antal linjer
1
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedans @ frekvens
80 Ohms @ 100 MHz