F1F5-1707-3R3M
DigiKeys varenummer
595-F1F5-1707-3R3MTR-ND - Tape & Reel (TR)
595-F1F5-1707-3R3MCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-F1F5-1707-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
F1F5-1707-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 35A 3.1 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 µH Afskærmet Formstøbt Induktor 35 A 3,1mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F1F5-1707-3R3M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
40A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
3,1mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Type
Formstøbt
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Materiale - Kerne
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,681" L x 0,669" B (17,30mm x 17,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,276" (7,00mm)