F1C2-151613W-100M
DigiKeys varenummer
595-F1C2-151613W-100MTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
F1C2-151613W-100M
Beskrivelse
FIXED IND 10UH 19A 7 MOHM SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 µH Afskærmet Trådviklet spolemodstand Induktor 19 A 7mOhm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F1C2-151613W-100M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
24A
Mfr
Afskærmning
Afskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
7mOhm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Trådviklet spolemodstand
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Ikke-standard
Induktans
Størrelse/dimension
0,654" L x 0,610" B (16,60mm x 15,50mm)
Tolerance
±20%
Højde - Monteret (maks.)
0,512" (13,00mm)