F1B1-464615-2R2M
DigiKeys varenummer
595-F1B1-464615-2R2MTR-ND - Tape & Reel (TR)
595-F1B1-464615-2R2MCT-ND - Afskåret tape (CT)
595-F1B1-464615-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
F1B1-464615-2R2M
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 1.95A 108 OHM
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.2 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.95 A 108Ohm maks. Ikke-standard
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
F1B1-464615-2R2M Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
3A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
108Ohm maks.
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Overflademontering
Induktans
Pakke/hus
Ikke-standard
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,181" L x 0,181" B (4,60mm x 4,60mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,059" (1,50mm)