ECO-200-28
DigiKeys varenummer
595-1792-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECO-200-28
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 200VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 200VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 14V, serien 28V Sekundær Parallel 14,2A, serien 7,1A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
ECO-200-28 Modeller
Effekt - Maks.
200VA
Spænding - Primær
115V, 230V
Størrelse/dimension
90,00mm L x 106,00mm B
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 14V, serien 28V
Højde - Monteret (maks.)
116,00mm
Strøm - Output (maks.)
Parallel 14,2A, serien 7,1A