ECO-200-24
DigiKeys varenummer
595-1791-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECO-200-24
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 200VA CHAS MT
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 200VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 12V, serien 24V Sekundær Parallel 16,6A, serien 8,3A Chassismontering
EDA/CAD-modeller
ECO-200-24 Modeller
Effekt - Maks.
200VA
Spænding - Primær
115V, 230V
Størrelse/dimension
90,00mm L x 106,00mm B
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 12V, serien 24V
Højde - Monteret (maks.)
116,00mm
Strøm - Output (maks.)
Parallel 16,6A, serien 8,3A