ECO-140-40
DigiKeys varenummer
595-1783-ND
Producenter
Producentens varenummer
ECO-140-40
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 140VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 140VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 20V, serien 40V Sekundær Parallel 7A, serien 3,5A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
ECO-140-40 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Primær(e) vikling(er)
Dobbelt
Producenter
Signal Transformer
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Serie
Centerudtag
No
Emballage
Boks
Effekt - Maks.
140VA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Chassismontering
Type
Lamineret kerne
Termineringsudformning
Terminalblok
Spænding - Primær
115V, 230V
Størrelse/dimension
90,00mm L x 106,00mm B
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 20V, serien 40V
Højde - Monteret (maks.)
106,00mm
Strøm - Output (maks.)
Parallel 7A, serien 3,5A