DRC-1018-682J-UL
DigiKeys varenummer
595-DRC-1018-682J-UL-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRC-1018-682J-UL
Beskrivelse
FIXED IND 6.8MH 250MA 5.69 OHM
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
6.8 mH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 250 mA 5,69Ohm maks. Radial, Lodret cylinder
EDA/CAD-modeller
DRC-1018-682J-UL Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
260mA
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
5,69Ohm maks.
Emballage
Pose
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Radial, Lodret cylinder
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)