DRC-1018-331J-UL
DigiKeys varenummer
595-DRC-1018-331J-UL-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRC-1018-331J-UL
Beskrivelse
FIXED IND 330UH 1.2A 212 MOHM TH
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
330 µH Uskærmet Tromlekerne, trådviklet Induktor 1.2 A 212mOhm maks. Radial, Lodret cylinder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DRC-1018-331J-UL Modeller
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
1,2A
Mfr
Afskærmning
Uskærmet
Serie
DC-modstand (DCR)
212mOhm maks.
Emballage
Pose
Driftstemperatur
-20°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - Test
1 kHz
Type
Tromlekerne, trådviklet
Monteringstype
Hulmontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
Radial, Lodret cylinder
Induktans
Leverandørs enhedspakning
Radial, Lodret cylinder
Tolerance
±5%
Størrelse/dimension
0,472" diam. (12,00mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,827" (21,00mm)