DP-241-6-24
DigiKeys varenummer
595-1091-ND
Producenter
Producentens varenummer
DP-241-6-24
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 30VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær 24V Sekundær 1,25A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DP-241-6-24 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Enkelt
Producenter
Signal Transformer
Centerudtag
Ja
Serie
Effekt - Maks.
30VA
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Loddemetal, Lynkobling
Type
Lamineret kerne
Størrelse/dimension
82,60mm L x 44,30mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
49,80mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
24V
Spænding - Isolering
2500Vrms
Strøm - Output (maks.)
1,25A