DP-241-4-28 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Triad Magnetics
På lager: 0
Datablad
Lamineret kerne 6VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær 28V Sekundær 200mA Chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
What are Transformers? How Do They Work? - Another Teaching Moment
DP-241-4-28
DigiKeys varenummer
DP-241-4-28-ND
Producenter
Producentens varenummer
DP-241-4-28
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 6VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
DP-241-4-28 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Enkelt
Producenter
Signal Transformer
Centerudtag
Ja
Serie
Effekt - Maks.
6VA
Emballage
Bulk
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Loddemetal, Lynkobling
Type
Lamineret kerne
Størrelse/dimension
60,30mm L x 33,30mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
36,20mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
28V
Spænding - Isolering
2500Vrms
Strøm - Output (maks.)
200mA