A41-175-24
DigiKeys varenummer
595-1292-ND
Producenter
Producentens varenummer
A41-175-24
Beskrivelse
PWR XFMR LAMINATED 175VA CHAS MT
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Lamineret kerne 175VA Strømtransformatorer 115V, 230V Primær Parallel 12V, serien 24V Sekundær Parallel 14,6A, serien 7,3A Chassismontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A41-175-24 Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Sekundær(e) omvikling(er)
Dobbelt
Producenter
Signal Transformer
Centerudtag
No
Serie
Effekt - Maks.
175VA
Emballage
Boks
Monteringstype
Chassismontering
Varestatus
Aktiv
Termineringsudformning
Loddemetal, Lynkobling
Type
Lamineret kerne
Størrelse/dimension
79,40mm L x 79,70mm B
Spænding - Primær
115V, 230V
Højde - Monteret (maks.)
95,30mm
Spænding - Sekundær (fuld belastning)
Parallel 12V, serien 24V
Spænding - Isolering
4000Vrms
Strøm - Output (maks.)
Parallel 14,6A, serien 7,3A