LEN04C003208B kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
Kontaktor 3PST-NO (3 Form A) 30 A 208VAC Spole Chassismontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
LEN04C003208B
DigiKeys varenummer
3473-LEN04C003208B-ND
Producenter
Producentens varenummer
LEN04C003208B
Beskrivelse
CONTACTOR,LTG,EH,N4X,30A,3NO,208
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Switch-spænding
600VAC - maks.
Producenter
Funktioner
Hjælpekontakter
Emballage
Boks
Termineringsudformning
Skrueterminal
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Monteringstype
Chassismontering
Aktiveringsniveau-spænding
176,8VAC
Spolespænding
208VAC
Kontaktmateriale
Kobber
Kontaktform
3PST-NO (3 Form A)
Spoleeffekt
87VA
Kontaktnormering (Strøm)
30 A