A6X30142301 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Siemens
På lager: 0
Datablad
LED Panelindikator Grøn Diffus 230V Skrueterminal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A6X30142301
DigiKeys varenummer
3473-A6X30142301-ND
Producenter
Producentens varenummer
A6X30142301
Beskrivelse
LED PNL IND GRN DIF 22MM SRW TER
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding
230V
Producenter
Paneludstansning-form
Rund
Serie
Paneludstansning-dimensioner
0,88" (22,30mm)
Emballage
Boks
Linsestørrelse
22,00mm diam.