6SL32301YC240UF0
DigiKeys varenummer
3473-6SL32301YC240UF0-ND
Producenter
Producentens varenummer
6SL32301YC240UF0
Beskrivelse
G120X IP20 200...240V 7.5KW FSC
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Frekvensomformer 200 – 240V 37,8A 7500 W Chassismontering
Kategori
Spænding - Belastning
200 – 240V
Producenter
Siemens
Strøm - Output
37,8A
Serie
Watt - Belastning
7500 W
Emballage
Boks
Spænding - Forsyning
200 – 240VAC
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-20°C – 45°C