3VA52150BB410AA0
DigiKeys varenummer
3473-3VA52150BB410AA0-ND
Producenter
Producentens varenummer
3VA52150BB410AA0
Beskrivelse
MCSW 3VA52 4P 150A 65KA
Producentens standard leveringstid
4 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Afbrydere 150A 690 V AC 750 V DC Arm DIN-skinne
Kategori
Spændingsklassifikation - AC
690 V
Producenter
Siemens
Spændingsklassifikation - DC
750 V
Serie
Aktuatortype
Arm
Emballage
Bulk
Antal poler
4
Varestatus
Aktiv
Oplysning
Ingen
Monteringstype
DIN-skinne
Godkendelsesagentur
CCC, CE, CSA, UL
Strømklassificering (AMPS)
150A