3SU11036AA703AA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
LED Panelindikator Klar Klar 110V Fjederterminal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3SU11036AA703AA0
DigiKeys varenummer
3473-3SU11036AA703AA0-ND
Producenter
Producentens varenummer
3SU11036AA703AA0
Beskrivelse
LED PNL IND CLR CLR 22MM SRW TER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3SU11036AA703AA0 Modeller
Kategori
Spænding
110V
Paneludstansning-dimensioner
0,88" (22,30mm)
Linsestørrelse
22,00mm diam.