3SU11036AA603AA0 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
LED Panelindikator Hvid Diffus 110V Fjederterminal
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
3SU11036AA603AA0
DigiKeys varenummer
3473-3SU11036AA603AA0-ND
Producenter
Producentens varenummer
3SU11036AA603AA0
Beskrivelse
LED PNL IND WHT DIF 22MM SRW TER
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
3SU11036AA603AA0 Modeller
Kategori
Spænding
110V
Paneludstansning-dimensioner
0,88" (22,30mm)
Linsestørrelse
22,00mm diam.